Design a site like this with WordPress.com
Alustamine

Neljas päev

Hommikud algasid nagu ikka Kaspari ärkamisega, kes ka tegi kindlaks, et ka kõik teised ärkaksid. Hommiku tegevused on kõik samad, nagu tavaliselt. Kooli pidime jõudma nagu ikka 08:10-ks.

Hommikul me veel olime kõik 1 tiim, kes mõtlesid koos kuidas teha seda võrguskeemi, olime omadega ummikus ning palusime palju abi, aga lõpuks ütles skipper, et on vaja jagada meid kaheks. 1 tiim tegeles võrkudega, ja teine tiim tegeles erinevate servicite otsimistega ning nende paigaldamisega mida võis vaja minna meie projektis. Tiim 1-s on Jan ja Kaspar, ning teises tiimis on Ander ja Jarmo. Meile kõigile tutvustati ka uut programmi nimega “VMWorkstation” millega pidid Ander ja Jarmo tegelema hakkama, programm on umbes nagu VirtualBox, aga võimaldab rohkem asju teha ja on natukene “proffessionaalsem”.

Poole päeva pealt broneeris härra Skipper meile piletid Taani “Point of View” kohta mis asus Sonderborgis. Sealt saime näha 16.korruselt Saksamaad ja teisi huvitavaid kohti. Tehti ka väike tiir linna vahel, ja näidati erinevaid odavaid poode.

Pärast koolipäeva lõppu jalutasime poodi nimega “Borgen” mis on suur kaubanduskeskus. Kõik ostsid endale vajaminevat ning suundusime tagasi ühikasse.

Saime õigepea süüa õhtust ning läksime nagu ikka, jõusaali. Pärast jõusaali käisime poes ning käisime ka õhtuoodet söömas.

Tuligi juba uni peale enne kella 12-st ning jäime magama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: