Design a site like this with WordPress.com
Alustamine

Esimene koolipäev Taanis

Esimesel koolipäeval oli meil äratus kell 07:00. Kõik pidime ennast valmis sättima kella 07:30ks, et minna alla sööklasse hommikust sööma, ning pidime ka meisterdama endale lõunasöögi kooli kaasa. Toiduks oli pakutud palju erinevaid võileiva materjale ning ka pisut salatit. Võikud ja värgid pidid ise valmistama ning ära pakkima ja kooli kaasa võtma, sest koolis söögi eest peab maksma. Kella 08:10-ks pidime olema koolis.

Härra Skipper jõudis siis kui meie ja sattusime kokku koridoris juba. Pärast tuvumist tegi Skipper meile kooli peal tiiru, tuvustas meile erinevaid klasse, ning näitas ka serveriruumi. Pärast tiirutamist saime kätte oma projekti mida pidime tegema hakkama, meile anti 4 arvutit ning me asusime organiseerima kuidas oma projekti teha, meile anti 4 päeva, et organiseerida kes mida teeb. Kui olime juba nokitsenud natukese aega tuli lõuna, mis alga tavaliselt kell 11:30.

Pärast lõunat jätkasime oma projekti planeerimisega, ning hakkasime ka juba meisterdama võrguskeemi ja panime paika mis kuhu läheb. Esimene päev me kuigi palju ei jõudnud teha kuna oli natuke hirmus, et emakeeles ei saanud kõneleda ja ei julgenud väga ka abi paluda onu Skipperilt.

Pärast koolipäeva asusime semudega poodi, ostsime süüa ning ka juua. Tulime ühika tagasi ning puhkasime tunnikese. Siis sai juba õhtusööki mis õnneks oli soe toit. Pärast sööki läksime jõusaali, ning õhtul kella kümne paiku tuli juba uni peale, ning sättisime magama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: